mamografai

Mamografai

Pagrindinės charakteristikos ir specifikacija

  • Aparatas turi lanksčią konfigūraciją ir idealiai tinka tiek patikrinimui, tiek specialiems tyrimams atlikti.
  • Visi nukeliamo įrenginio judesiai motorizuoti, judėjimas tolygus ir begarsis, todėl pozicionavimas paciento atžvilgiu yra patogus.
  • Pieno liaukos kompresija atliekama tolygiai ir plačiame reikšmių diapazone. Specialios apsaugos ir kompresinių plokščių judėjimo greičio judėjimo sistemos leidžia išvengti diskomforto jausmo ir sumažinti skausmo pojūtį, atsirandantį dėl kompresijos. Kompresijos jėgos reikšmė ir pieno liaukos storis gali būti nuolat kontroliuojamas pagal displėjuje pateikiamus rodmenis. Visa tai leidžia žymiai labiau pasitikėti tyrimo procedūros saugumu ir pasiekti jo sąlygų pakartojimo.
  • Kuriant aparatą buvo panaudota ne viena priemonė, leidžianti sumažinti patiriamą spinduliuotę, – generatoriaus dažnis yra vienas iš didžiausių tokio tipo aparatuose,  rentgeno vamzdelio korpusas ir speciali kilimatoriaus konstrukcija, apsauganti nuo rentgeno spindulių širma turi padidintą apsaugą ir glotniai priglunda prie aparato stovo. Numatyta apsaugos sistema nuo klaidingų operatoriaus veiksmų, pavyzdžiui, pakartotinė ekspozicija į kasetę, ekspozicijos įjungimas nesant kasetės ir kasetės formato neatitikimas kolimacijos laukui.
  • Automatiniame režime yra bandomosios nuotraukos funkcija (pagal jos rezultatus nustatomas pieno liaukos tankis ir storis), padedanti generatoriui automatiškai nustatyti optimalius kokybės požiūriu nuotraukos ekspozicijos parametrus. Taip pat yra galimybė pasirinkti režimus, kai operatorius pats nustato dalį parametrų.
  • Aparate numatytos galimybės, leidžiančios atlikti tikslią nuotrauką, padidintą nuotrauką (su keliais padidinimo koeficientais) ir į 18х24 ir 24х30 formatų kasetes.
  • Skaitmeniniame aparato variante kaip vaizdo imtuvas gali būti naudojamos kompiuterinės radiografijos sistemų kasetės ir specialus detektorius. Darbo stotys rentgeno kabineto laborantui ir gydytojui rentgenologui su specializuota programine įranga mamografijai, didelio ryškumo ir kontrasto diagnostiniai monitoriai leidžia aptikti patologiją (pirmiausia vėžį) pačioje ankstyviausioje stadijoje.
  • Siekiant išplėsti medicinines ir technines aparato galimybes, jį galima komplektuoti su įvairiais biopsijos atlikimo įrengimais.
  • Visi aparatai be išimties komplektuojami su spinduliavimo dozės indikacijos sistema.

Start typing and press Enter to search